O serwisie

Witamy serdecznie w Oficjalnym Serwisie Technicznym Meta System.

Portal został przeznaczony dla dealerów, serwisów i montażystów zajmujących się sprzedażą, montażem i obsługą produktów Meta System na terenie Polski.
Ze względów formalnych, dostęp do informacji zawartych na tej stronie jest tylko dla osób posiadających login i hasło dostępu, które można uzyskać po rejestracji. Wszyscy klienci będą weryfikowani po wypełnieniu i przesłaniu wymaganych informacji.
Niestety dostęp do dokumentacji otrzymają tylko osoby związane z marką Meta System (dealerzy, sub-dealerzy, przedstawiciele handlowi, serwisy samochodowe, punkty montażowe, klienci sieci Meta System w Polsce...).
Serwis ma na celu ułatwienie pracy oraz szybki dostęp do potrzebnych materiałów.
Wkładamy dużo starań aby serwis spełniał oczekiwania naszych klientów. Wszystkie uwagi dotyczące serwisu, spostrzeżenia, błędy w dokumentacjach lub zmiany w pojazdach są mile widziane i proszę je przekazywać bezpośrednio do nas (Marcin Giza +48601737472, biuro@magicauto.pl).
W serwisie znajduje się również Forum, na którym można poruszać tematy związane bezpośrednio z marką Meta System (problemy techniczne, pytania o dokumentacje i inne...). Tematy nie związane w żaden sposób z branżą lub wulgarne posty będą usuwane. Forum ma służyć pomocą techniczną w celu rozwinięcia sieci Meta System, a nie być miejscem do wyładowywania własnych emocji. Z góry dziękuję za wyrozumiałość.

Pozdrawiam i zapraszam do użytkowania Serwisu
Marcin Giza
FHU Magicauto
Meta System / Cobra